هلدینگ ما شامل چه شرکت هایی میباشد ؟

سپند هلدینگ را بهتر بشناسیم

معرفی شرکت

سپند هلدینگ مجموعه‌ای از شرکت‌های مختلف است که در زمینه‌هایی نظیر سرمایه‌گذاری و خودرو و خدمات مالی و مشاوره ای مشغول به فعالیت هستند. سپند هلدینگ همواره تلاش می‌کند که تا با فعالیت مثبت خود تاثیر مناسبی بر میزان راندمان سرمایه ، سرمایه گذاران و سهامداران خود داشته باشد. همچنین این گروه وظیفه خود می‌داند که در زمینه تامین بازار خودرو تمامی اقدامات لازم را به صورت برنامه‌ریزی شده انجام دهد. با توجه به اینکه فعالیت‌های این مجموعه گستردگی بالایی دارد، در ادامه شرکت‌های مختلف زیرمجموعه سپند هلدینگ را بررسی می‌کنیم.

چرا در سپند هلدینگ سرمایه‌گذاری کنم؟

هر سرمایه‌گذاری دوست دارد که در ازای سرمایه‌ای که ارائه می‌کند به سود خوبی برسد. همانطور که می‌بینید شرکت‌های مختلفی زیرمجموعه هلدینگ مشغول به کار هستند. با توجه به سابقه و مجوزهای قانونی که توسط این مجموعه کسب شده است، مسلما فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسبی در اختیار شما قرار می‌گیرد. تجربه نشان داده است که بازار خودرو همواره از نظر سود جزو بهترین موارد بوده است. به همین علت شما این فرصت را دارید که از طریق سرمایه‌گذاری درست به سود منطقی دست پیدا کنید.

نگاه اجماعی و کوتاه

ماموریت و اهداف

همه سرمایه‌گذاران به دنبال پیدا کردن یک روش مطمئن برای کسب سود هستند که راه‌های زیادی را در این مورد دنبال می‌کنند. ماموریت اصلی سپند هلدینگ ایجاد یک بستر عالی برای سرمایه‌گذاران خودرو است تا بتوانند از این طریق به سودهای خوبی برسند. همچنین این شرکت با جذب سرمایه مناسب، به دنبال افزایش عرضه انواع خودروها در بازار است که می‌تواند بخش زیادی از نیاز بازار را به طور کامل برطرف کند. ناگفته نماند که شرکت سپند هلدینگ زمینه سودآوری مطمئن و روزشمار را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است که نشان‌دهنده حسن نیت این شرکت خواهد بود.

شرکت ها

کشورها

بازخورد مثبت

مشتریان ما

زیرمجموعه ها

شرکت های زیر مجموعه سپند هلدینگ

DC638636-4467-4618-962A-43902D60FCA7
شرکت بین المللی Vitrin Auto Spare Parts مستقر در امارات متحده عربی به شماره ثبت1093729 در زمینه تجارت بین الملل و صادرات و واردات لوازم یدکی خودروهای لوکس از کشورهای اروپایی و آسیای شرقی فعالیت می کند.
اریا
شرکت خدمات مالی و مالیاتی آریا تراز پاسارگاد به شماره ثبت 407754 با بیش از 11 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات مالي و مشاوره بازرگاني و همچنین شرکت در مناقصات و مزايدات دولتي نامی آشنا در میان شرکت های معتبر مالی می باشد.

مهمترین اصل برای ما در کلیه شرکت ها رضایت و اعتماد مشتریانمان بوده است

نامی آشنا و مطمئن

سرمایه گذاری پرسود

بازار خودرو همواره سودهای خوبی را نصیب سرمایه‌گذاران می‌کند که سپند هلدینگ نیز در این زمینه قدم برمی‌دارد.

• مزیت سپند هلدینگ برای سرمایه‌گذاری چیست؟

در سپند هلدینگ سود شما به صورت روزشمار محاسبه می‌شود و به ازای هر روزی که می‌گذرد سود دریافت خواهید کرد. همچنین پرداخت سود نیز به صورت ماهیانه انجام شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد. ناگفته نماند که امکان فسخ قرارداد زودتر از موعد هم وجود دارد.

• آیا ضمانت معتبر برای سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود؟

بدون شک اعتمادسازی اولین قدم برای سرمایه‌گذاری است که سپند هلدینگ به خوبی از این موضوع آگاه است. به همین علت با سرمایه‌گذار یک قرارداد قانونی امضا شده و ضمانت معتبر به فرد داده می‌شود. در این حالت به راحتی می‌توان یک سرمایه‌گذاری امن را با خیال آسان انجام داد.

• چطور سرمایه‌گذاری در سپند هلدینگ را انجام دهم؟

برای این کار کافی است که یک جلسه مشاوره رزرو کنید تا تمامی جزئیات به اطلاع شما برسد. همچنین مواردی همچون نمونه قرارداد در جلسه حضوری نشان داده می‌شود تا تمامی اطلاعات را به صورت شفاف در اختیار داشته باشید.

مورد اعتماد در حوزه خودرو

هم اکنون جلسه مشاوره سرمایه گذاری خود را رزرو نمایید

گروه سرمایه گذاری سپند هلدینگ​

ماموریت سپندهلدینگ جذب سرمایه گذار در حوزه خودرو بوده که از طریق شرکت های زیرمجموعه اقدام به خرید و فروش خودرو  اقساطی مینمایند. رسالت ما ایجاد یک حوزه سرمایه گذاری بسیار کم ریسک و بدون نیاز به هرگونه بازار مالی است تا کلیه مردم عزیزمان بتوانند اقدام به سرمایه گذاری و جذب سود قانونی نمایند.

تماس با ما

© 2022 تمامی حقوق مادی و معنی این سایت برای سپند هلدینگ  محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.